«Дічь, гидота та ганьба», – жителі Бучі про дії Федорука

Бучанський міський голова Анатолій Федорукпропіарився на заходах, присвячених Дню Святого Миколая, до організації яких ніякого відношення немає. Про це розповів у соцмережі представник Благодійного фонду «Добре діло», житель міста Сергій Урбан.

«Хочу попросити прощення у батьків семикласників і самих школярів середньої школи м Буча за непорозуміння, яке сталося з незрозумілих причин. До мене звернулися школярі та їх батьки з проханням допомогти організувати привітання, для діток з інвалідністю. Хлопці зібрали велику суму грошей, купили багато шоколаду і фруктів. Кілька днів тому школярі, батьки та класний керівник зібралися біля центральної ялинки з дітьми, яких вони привітали і подарували дуже багато теплих емоцій. І все начебто було добре, але мимо проходив прес-секретар Бучанської міської ради Вікторія Ляховець, яка попросила дітей попозувати на камеру свого телефону. і ось сьогодні мені починають дзвонити батьки і задавати цілком адекватні питання: «Чому вийшла публікація на офіційній сторінці БМР з їх фотографіями і текстом, в якому всіляко дякують за подарунки мера Анатолія Федорука??? Мені не було чого відповісти батькам, тому і пишу дану публікацію зі своїми офіційними вибаченнями. Адже якби я був там в той день фізично, то не допустив би всього цього!», – розповів Сергій Урбан.

Бучанці, не добираючи слова, вщент розкритикували дії представників адміністраціїБучі, мовляв, це «гидко, низько і жахливо».

«Ось така гидота сталася в нашому регіоні. І що особливо злить, що прес-секретар в коментарях наполегливо стверджує: “а що такого?”, – заявила жителька бучі Ганна Сердюк.

Нагадаємо, нещодавно мер Бучі Анатолій Федорук за кошти платників податків також піарив Громадську організацію “Я-БУЧАНЕЦЬ”. Саме до цієї організації він звернувся для того, щоб “організувати волонтерських рух під час пандемії коронавірусу”.

21 гру 2020 11:05