Люди Федорука влаштували «хвилину мовчання» по живій людині

Під час проведення заходу Bucha Awards представники Молодіжної ради Бучанської ОТГвлаштували хвилину мовчання живій людині. Про це вони повідомили на своїй сторінці у соцмережі.

«Молодіжна рада Бучанської ОТГ щиро приносить вибачення перед Ганною Мудрою – учасницею вокального дуету “Горислава”. На жаль, через нашу необачність під час організації заходу вона була сплутана з Людмилою Близнюк – талановитою, чуйною та світлою людиною, солісткою дуету, якої не стало 14 листопада 2020 року. Таким чином, під час Bucha Awards ми влаштували хвилину мовчання живій людині. Приносимо щирі вибачення Ганні Мудрій», – повідомили в Бучанській молодіжній раді.

Бучанці вщент розкритикувати такі дії молодіжної ради і зазначили, що місту не вистачає професійних кадрів.

«Методи Ляховець – діяти неперевіряючи інформацію- використовуються і молодіжною радою. Помилка??? Ні! Халепа?? Ні!! Це знущання І стиль вибачення – капець(( В Бучі повна криза з кадрами. За таке треба звільняти одразу!!», – написала жителька ОТГ Людмила Легран.

«Мдаа, бракує слів… Як так не перевіряючи інформацію, таке вчудить? А вибачення? Сумно і принизливо! Дійсно, не вистачає в раді проф.кадрів!», – заявила Лана Гончар.

«Щось останнім часом, багато ляпів у цієї команди. Засиділись. Не хочуть чути інших. От і результат», – додала Вероніка Верешинська.

22 гру 2020 12:31