Міська лікарня в Бучі належить Ірпеню, – Федорук програв Верховний Суд України

20 травня 2020 року рішенням Верховного Суду України було остаточно визнано законним право власності за Ірпінською міською радою на комплекс будівель та споруд Ірпінської міської лікарні, яка територіально знаходиться в місті Буча по вулиці Польова. Окрім цього, Верховний Суд іншим своїм рішенням скасував рішення першої та апеляційної інстанції, яка раніше визнавала за Бучею право власності на приміщення МНВК та військкомату за адресою вулиця Яблунська.

Таким чином, касація відмовилася визнавати законність дій реєстратора, який незаконно зареєстрував приміщення МНВК та військкомату на користь міста Буча. Про це повідомили у прес-службі Ірпінської міської ради.

“Це перемога всієї громади Ірпеня, яку недобропорядні чиновники сусіднього міста хотіли позбавити майна. Намагання мерії Бучі відсудити приміщення Ірпінської лікарні у розпал епідемії коронавірусу були нівельовані високопрофесійними діями юристів Ірпінської міської ради. Тепер Бучанська міська рада зобов’язана надати в оренду Ірпінській громаді землю під приміщенням Ірпінської лікарні і ми готові сплачувати оренду. У разі, якщо керівництво Бучі затягуватиме цей процес, ми оповістимо Бучанську громаду, що вони через непрофесіоналізм та недолугі політичні амбіції бучанських чиновників недоотримають кошти від оренди землі в бюджет Бучі”, – повідомив перший заступник Ірпінського міського голови Олександр Маркушин.

“Що стосується приміщення МНВК та військкомату по вулиці Яблунська, то Верховний суд скасував рішення апеляції про законність його реєстрації на користь Бучі і тепер дану справу знову розглядатиме перша інстанція. Публічно звертаюся до керівництва поліції та прокуратури Ірпеня з вимогою невідкладного розслідування кримінального провадження про рейдерські дії злочинної групи, яка незаконно зареєструвала дане приміщення за Бучею”, – додав Маркушин.

22 тра 2020 14:22