Ярослав Куц став фігурантом кримінального провадження – виявився шахраєм

Фірма «ПІАР-ЛАЙН» подала до поліції заяву про вчинення тодішнім претендентом на посаду Ірпінського міського голови Ярославом Куцом кримінального правопорушення, передбаченого ст. 159-1 Кримінального кодексу України (Порушення порядку фінансування політичної партії, передвиборної агітації чи агітації референдуму). Про це кореспондентам “Правди Ірпеня” стало відомо з власних джерел.

У тексті документу йдеться про те, що Ярослав Куц уклав договір з ТОВ “ПІАР-ЛАЙН” щодорозміщення на рекламних носіях матеріалів передвиборчої агітації. 

Як стверджують у “ПІАР-ЛАЙНі”, Куц не оплатив жодних послуг, які надала йому фірма. Більше того, звіт кандидата на посаду мера Ірпеня Ярослава Куца про надходження і використання коштів виборчих фондів на місцевих виборах не містить жодних відомостей про укладений із фірмою “ПІАР-ЛАЙН” договір, а навпаки містить неправдиві відомості про виготовлення матеріалів передвиборчої агітації. “Так, у графі “виготовлення матеріалів передвиборної агітації” зазначено “0”, що не відповідає дійсності, оскільки ТОВ “ПІАР-ЛАЙН” виготовляло на замовлення суб’єкта виборчого процесу Куца Я.О. матеріали передвиборної агітації, що підтверджується відповідними фотоматеріалами та матеріалами переписки”, – повідомляють у “ПІАР-ЛАЙНі”.

Крім того, під час передвиборчої кампанії 22 жовтня Ярослав Куц приймав участь у дебатах, які були проведені телеканалом “Погляд”. “Однак, у звіті кандидата у графі “використання засобів масової інформації”, у тому числі ефірного часу, а також у графі “Розміщення матеріалів передвиборної агітації в мережі “Інтернет” відповідні витрати не відображені, що також є порушенням виборчого законодавства та є достатні підстави вважати, що указані відомості також недостовірні”, – йдеться у заяві.

За подання завідомо недостовірних відомостей у фінансовому звіті про надходження та використання коштів виборчого фонду політичної партії, місцевої організації політичної партії, кандидата Ярославу Куцу загрожує штраф від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до двох років, або обмеження волі на той самий строк.

17 лис 2020 12:26