Студенти затримали злодія, який пограбував вагітну жінку
image

Побачивши пограбування, студенти затримали кримінальника і передали його поліції.

Студенти університету фіскальної служби України затримали злодія, який пограбував вагітну жінку. Про це повідомляє Київ оперативний на своїй сторінці в Facebook.

У місті Ірпінь двоє студентів стали свідками пограбування на вулиці Університетській. Злодій викрав у вагітної жінки 400 грн. Коли хлопці його затримали, він намагався домовитися – сильно просив забрати гроші назад і пропонував “розібратися без мусорів”.

На оприлюдненому відео видно, що грабіжник діставав мобільний і кудись дзвонив. По телефону він скаржився, що його тримають і не відпускають. Потім намагався передати трубку молодим людям, але вони тільки скидали вхідні дзвінки.

Злочинець чинив опір при затриманні поліцією, тому патрульні застосували спецзасоби.Осторожно, мат!На улице Университетской в городе Ирпень, двумя студентами университета фискальной службы Украины был задержан быдло-преступник, который похитил деньги у беременной женщины в размере 400 грн. Был задержан и передан полиции, при задержании оказал сопротивление, поэтому пришлось применить «успокоитель».

Gepostet von Киев Оперативный am Mittwoch, 27. März 201929 Mar 2019 13:25