Найкращі акційні пропозиції від товариства “ВІДВАЖНИХ”
image

Акційні пропозиції – хороша нагода зробити важливу покупку і при цьому суттєво зекономити. Будівельна компанія товариство “ВІДВАЖНИХ” підготувала спеціальні умови для купівлі квартир в усіх своїх житлових комплексах. 

  • Квартира під 3% за державною програмою іпотеки «єОселя» 

Товариство “ВІДВАЖНИХ” раді повідомити, що разом з нами Ви можете придбати житло за державною програмою «єОселя». Придбати житло під 3% річних можуть певні категорії громадян: військовослужбовці, правоохоронці, лікарі, педагоги та науковці. Пільгова ставка на весь термін кредиту — 3%, максимальний строк кредиту — 20 років з мінімальним початковим внеском — 20%. Кредитування здійснюють банки-учасники програми: Ощадбанк, ПриватБанк, Глобус Банк, Укргазбанк, Sky Bank.

Детальніше про цю пропозицію можливо ознайомитись за посиланням

  • Вигідна програма розтермінування в житлових комплексах від товариства “ВІДВАЖНИХ”

Якщо Ви давно мріяли про нове, сучасне та комфортне житло в Ірпені — в одному з найкращих містечок Київщини, товариство “ВІДВАЖНИХ” представляє Вам нову програму розтермінування без здорожчання! Наразі Ви можете придбати квартиру у розтермінування на 12 місяців з першим внеском 10%. Зазначимо, що упродовж оплати квартири, її вартість не змінюється 

Детальніше про цю пропозицію можливо ознайомитись за посиланням

  • Готова квартира в передмісті столиці за АКЦІЙНОЮ ЦІНОЮ!

Товариство “ВІДВАЖНИХ” пропонує Вам розглянути однокімнатну квартиру 28 м2 за акційною ціною 23 520$. Тут кожен метр розрахований раціонально та економно – простора кухня-вітальня з лоджією, коридором та санузлом.

Детальніше про ці та інші пропозиції запитуйте у відділі операцій з нерухомістю товариства “ВІДВАЖНИХ”:

096 888 07 82

063 888 07 82

050 888 07 82

Товариство «Відважних» – група будівельних компаній, що об’єднала талановитих та організаційно сильних людей, які змінюють світ на краще. Партнерами та співзасновниками товариства є Володимир Співак та Володимир Карплюк.

З 2010 року колектив «Відважних» побудував 17 житлових комплексів, у яких уже проживає понад 10 тисяч мешканців. Група компаній «Відважних» створила такі проєкти в галузі нерухомості: ЖК «Новатор», «Варшавський Двір», «Rich Tоwn Буча», «Буча Квартал», «Центральний Буча», «Парковий», «Лісова Буча», «Полтавський», «CENTRAL HOUSE» тощо. Лише в минулому році на 9 місяців раніше товариство «Відважних» здало житловий комплекс «CENTRAL HOUSE» та на 11 місяців раніше вручило ключі інвесторам від власних квартир житлового комплексу «Novator Irpin». Цього року компанія вручила ключі від ЖК «Burgundia», що також розташований в Ірпені.

21 Feb 2023 14:46