Компанія “Бест” прикриває недоліки своєї роботи карантином

Інтернет-провайдер “Бест” повідомив користувачів, що протягом наступних двох днів вночі буде відсутній інтернет. Вказані роботи обумовлені суттєвим збільшенням навантаження на мережу у зв’язку із карантином.

Користувачі незадоволені таким нововведенням і вважають карантин відмовкою провайдера, адже інтернет і так часто відсутній.

“Карантин діє ще і на місцевих провайдерів дистанційно, і на техніку!Тільки запитання – ЯК? Ні, ми забули, що так щоночі, тепер ще й карантин відмовка. Шикарно!”, – написала у соцмережі Вікторія Рубан.

“Тільки чомусь вчора 16 і сьогодні 17 цілий день немає! А позавчора так і взагалі не було! Та й години півтори тому не було подзвонив сказали через 10 хвилин зателефонують”, – заявив Роман Невгоденко.

Як відомо, останнім часом збої у роботі “Бесту” почастішали. Кількість незадоволених користувачів значно збільшилась. Через відсутність реакції компанії вони змушені публікувати свої звернення у соцмережі.

Таку ситуацію жителі Приірпіння пов’язують це з тим, що власник “Бесту” Олексій Зіневич спрямував всі кошти на реалізацію власних політичних мотивів. 

“Виходячи з того що всі телефони постійно зайняті (а точніше просто заблокували вхідні) і в Гостомелі теж немає, значить все дуже погано”, – написав у соцмережі Артем Давиденко.

“Не провайдер, а хто зна що… постійні проблеми”, – написала Олена Голота.

Як відомо, Олексія Зіневича та його компанію неодноразово звинувачували й у безпідставному порушенні прав споживачів. Так, у 2015 році до Антимонопольного комітету України звернувся клієнт “Бесту” Костянтин Коверзнєв з проханням відреагувати на протиправні дії монополіста. За прямою вказівкою Зіневича цьому споживачеві не надавалися інтернет-послуги, незважаючи на те, що він сплатив за них наперед. 

З “Бестом” пов’язаний скандал зі “зливом” даних абонентів. У 2014 році провайдер передав базу телефонних номерів абонентів для проведення агітації передвиборчому штабу Анатолія Федорука. У липні 2018 року ситуація з незаконним використанням персональних даних повторилася. На телефони абонентів “Бесту” розсилалися запрошення на акції, організовані Громадською ініціативою Олексія Зіневича проти чинної міської влади в Ірпені. 

Користуючись можливостями монополіста, компанія “Бест” дозволяє собі жорстоко посягати на свободу слова на Приірпінні, а сам Зіневич став найбільшим ворогом свободи слова в регіоні. У 2016 році за наказом Олексія Зіневича для користувачів “Бесту” були заблоковані сайти “Зоря Приірпіння”, “Ірпінь онлайн”, “Правда Ірпеня” та офіційний ресурс Ірпінської міської ради. Під натиском громадськості Зіневич здався та був змушений розблокувати ресурси.

17 Mar 2020 21:01